Elementary Choir Roster

2019-20

School Name Voice
Ashland Elem.
  Katy Baker A
  Ethan Betschart A
  Hayden Garman S
  Gatlin Gillum A
  Alexandra Harrington S
  Raine Hurst S
  Audrie Ivie S
  Addison Landis A
  Garrett Landis A
  Breckyn Prosser S
Cimarron Elem.
  Coulter Dohrmann A
  Brooklyn Dye S
  Asher English A
  Taegan Eskam S
  Jariah Faubert S
  Logan Heddlesten A
  Cassidy Helton S
  Dax Smith A
  Adlih Trevino-Castillo S
  Colby Wilson A
Dodge City-Comanche MS
  Jace Gifford A
  Yelenis Perez S
  Felicity Pittman A
  Anthony Smith A
  Shyanne Solomon S
Dodge City-Miller Elem.
  Henry Bunkall S
  Jocelyn Chay S
  Paola Martinez S
  Jackson Small S
  Zayra Varela S
Dodge City-Ross Elem.
  Alejandra Delarosa A
  Alondra Gallardo A
  Aiden Hirzel A
  Jaylynn Hixon S
  Jentrie Kelley A
  Jayden Perez A
  Issabella Rodriguez S
  Julian Saucedo S
Elkhart MS
  Julie Buchholz S
  Zoe Quigley S
  Dawn Runkle A
  Georgia Shrauner S
  Chloe Woodward A
Garden City-Charles O. Stones Intermediate
  Matthew Arteaga A
  Karly James A
  Kaylin Nonhof S
  Laynee Ortiz S
  Alexis Peitz A
  Jayla Rigdon A
  Alysson Rodriguez A
  Isabell Rodriguez S
  Kynslee Rogers A
  Emma Wheeler S
Healy Elem.
  Dacia Avritt S
  Kyndall Farr S
  Angel King A
  Apollo Larson A
Ingalls Elem.
  Katey Harper A
  Shae Maxwell A
  Oliver Spencer A
  Olivia Stein S
  Demi Wilkison S
Johnson-Stanton Co. Elem.
  Jaydon Edgar A
  Tanah Martin S
  Jair Martinez A
  Priscilla Mayorga S
  Calan Sims A
  Naomi Wilson S
Kismet-Southwestern Heights
  Lacie Banman S
  Jeyden Hernandez A
  Javier Martinez A
  Brylee Perez S
  Crystal Saucedo S
  Hailey Saucedo S
  Dylan Smith A
  Jackson Stanfield A
  Guillermo Tellez A
  Drezden Zimmerman A
Larned MS
  Jenna Hall A
  Cara Jo Herbert S
  Cassie Manry S
  Trinity Mcalister S
  Allen Norris A
Liberal-Cottonwood Intermediate
  Italia Almanza S
  Lyla Anderson S
  Savannah Emerson S
  Naomi Lizarraga S
Liberal-Eisenhower MS
  Diego Flores A
  Ariana Tarango A
  Maria Vail A
  Alondra Vazquez S
Liberal-MacArthur Elem.
  Isabel DeVellen A
  Abby Mercado A
  Landon Sallaska A
  Trinity Smith S
  Eve Whitaker S
Liberal-Meadowlark Elem.
  Brandon Ailon S
  Noah Barnhart A
  Lilian Carrizales A
  Ana Chitic A
  Karina DeLa Cruz A
  Aalyha Herrera Ferrera S
  Valeria Mera S
Liberal-Prairie View Elem.
  Levi Foreman A
  Ily Makishima Morris A
  Keisy Rodriguez S
  Emmalee Ward S
  Caleb Zamora A
Liberal-Seymour Rodgers MS
  Gerson Alaniz A
  Cadence Brock A
  Aleeah Esther S
  Yesica Pol Chitic S
  Arilyn Rich S
Liberal-Sunflower IS
  Aydan Chavez S
  Kamora Dean A
  Iker Favila A
  Emmanuel Sepulveda S
  Maryela Vargas S
Moscow Schools
  Hailey Enns S
  Jalynn Hockett S
  Jenna Howe A
  Tina Redecop A
  Olivia Salmans A
  Jace Smith A
Ness City-Sacred Heart
  Brayli Bozarth S
  Riely Crosswhite A
  Katelynn Gould S
  Dakoda McDonald A
Rolla Schools
  Ethan Compaan A
  Samantha Dunn S
  Lisa Martens A
  Brynlee Williams A
Rozel-Pawnee Heights
  Logan Enabnit A
  Alexis Ibarra A
  Kaylea Pelton S
  Kooper Rasmussen A
Spearville JH
  Baylee Correll S
  Ricky Cruz A
  Bailey Hartman A
  Elizabeth Linke S
  Cadence Mendez A
  Bristol Nau S
  Ethan Phelan A
  Katie Rouse S
  Austin Ruiz A
St. John-Hudson Elem.
  Tara Dowling A
  Averi Fisher S
  Gracie Long S
  William Martin A
  Mia Meyer S
Sublette Elem.
  Katy Banman A
  Sarah Dardis A
  Lindsey Dyck A
  Neta Guenther S
  Logan Hafen S
  Trista Kelley S
  Azailee Ornelas S
  Azurae Pennington S
  Lexi Wright A
 
Chairperson
Victoria Stuckenschmidt
Sublette Elementary
301 Inman
Sublette, KS 67877
w: 620-675-2286